Potrebujete poradiť?

Cenové ponuky zasielané z webstránky cenovo zvýhodňujeme.

Odoslať
Počet návštev:

soklové profily

 

Spoločnosť PRESPOR spol. s r.o. Vám vo svojich priestoroch obchodného centra  na Turbínovej ul.č.1 v Bratislave a na Zvolenskej ceste č.18 v Banskej Bystrici ponúka komplexné riešenie soklových profilov od spoločnosti Profile VOX.

 

IZZI a SMART FLEX

Spoločnosť Profile VOX Vám prináša komplexné systémy soklových líšt z PVC, montovateľné priamo na stenu. Spoločným rysom produktov sú rýchla montáž, odolnosť voči vlhkosti, nárazom a mechanickému poškodeniu. ĎaĽšou výhodou týchto systémov sú pružné okraje osadené na lištách, ktoré dokonale priliehajú k podlahe a k stene a tým kopírujú aj prípadné nerovnosti.

Všetky lišty spoločnosti VOX sú potlačené kvalitnou farbou, čo im dodáva estetickosť a trvácnosť počas celej doby užívania. Potlač dokonale imituje štruktúru dreva, čo umožňuje zladenie líšt s podlahou. Samozrejmosťou je dostupnosť doplnkov na ukončenie profilov, vytvorenie rohov (vnútorných aj vonkajších) či prepojení vo farbe profilu.

Špeciálnou vlastnosťou PVC profilov VOX je ich dutý priestor vo vnútry pre ľahké osadenie prípadných káblových prepojení (k TV, SAT a pod.).

Soklové profily IZZI:

Soklové profily SMART FLEX:

}

 

 


V prípade otázok ohľadne SOKLOVÝCH PROFILOV Nás neváhajte kontaktovať :

 

Bratislava: Oddelenie Dvere a parkety: tel.:02 / 4920 3220, fax.: 02 / 4920 3232

p. Pánis             0911 / 567 667   02 / 4920 3220   panis@prespor.sk
p. Kilian     0911 / 567 677   02 / 4920 3220   panis@prespor.sk